INR Bow El-håndklædetørrer 170×4 Matbørstet Sort
4.958,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 40049344 |
| Lagerstatus: | På lager, Leveringstid 1-3 dage |
| Leveringstid: | 1-3 hverdage |
| Brand: | INR |
| Farve: | Børstet Sort / Børstet |
| IP-klasse: | IP44 |
| Medfølger: | Ja |
| Medfølger el-patron: | ja |
| Mål: | 4x170x8,2 cm |
| Mål (HxB): | 4x170x8,2 cm |
| Overflade: | Sort / Matbørstet |
| Serie: | Bow |
| Tilslutning: | El |
| Watt: | 34W |
Du ser her en smuk INR-håndklædetørrer fra den eftertragtede Bow-serie. Den har farven Sort / Matbørstet og kommer her i dimensionen 4x170x8,2 cm.
Håndklædetørrerens primære funktion er, at den sørger for, at håndklædet er dejlig varmt, når du kommer ud af badet. Det er altså en ekstra luksus, der understreger fornemmelsen af velvære på badeværelset. Håndklædetørreren kan desuden bruges som en form for udsmykning på væggen.
Håndklædetørreren vil blive et mere iøjnefaldende element, hvis dens farve står i kontrast til vægfliserne eller farven på væggen. Med en håndklædetørrer i samme farve som dine vægfliser eller væg, får du derimod et mere roligt look på dit badeværelse. Du kan også matche håndklædetørrerens farve med eksempelvis dit badeværelsestilbehør eller dine armaturer og derigennem opnå et mere detaljeret look.
Tilslutning
Du får her en håndklædetørrer fra Bow, der skal tilsluttes via el. Det er altså vigtigt, at du sikrer, at der er adgang til et strømudtag, der hvor håndklædetørreren skal monteres.
Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
INR
Bow-serien har vundet en designpris for håndklædetørrerens buede form, der optræder pæn i rummet både med og uden håndklæde. Håndklædetørreren fra Bow har et enkelt og raffineret design og er virkelig alsidig i forhold til, hvor den kan placeres. Det er dog påkrævet, at du kan slutte den til et strømudtag, da håndklædetørreren fra Bow er elektrisk. Bow-seriens håndklædetørrer har den gode funktion, at du, med en knap i bunden af røret, kan tænde og slukke for strømmen. Når håndeklædetørreren er tændt, vil knappen lyse med hvidt LED-lys på gulvet. Håndklædetørreren kan vælges i flere forskellige farvemiks.
Produkter i samme stil
Relaterede produkter










































