Copenhagen Bath Fanø Spejl 60×70 Mat Hvid
4.299,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Kagami Endless Round Børstet Messing Spejl Ø80
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 50000002 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 3-5 dage |
| Antidug: | ja |
| Belysning: | Integreret |
| Betjening: | Touch |
| Brand: | Copenhagen Bath |
| Farve: | Mat Hvid |
| Farvetemperatur: | 3200-6000K |
| Lysstyring: | ja |
| Mål: | 60x60x3,5 cm |
| RA: | 3200-6000K |
| Vendbart: | nej |
Dette er et skønt Copenhagen Bath-spejl i størrelsen 60x60x3,5 cm.
Dette klassiske spejl uden lys kan hænges i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Spejlet vil i de fleste tilfælde fremtræde som en form for dekoration i rummet, og farven på rammen kan derved bidrage med noget mere kant. Du kan med fordel sammensætte rammens farvenuance med andre detaljer på badeværelset og derigennem skabe et stilfuldt look.
Spejlets belysning kan reguleres mellem varmt og koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er afgørende, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du installerer produkter, der kræver el.
Dette klassiske spejl uden lys kan hænges i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Spejlet vil i de fleste tilfælde fremtræde som en form for dekoration i rummet, og farven på rammen kan derved bidrage med noget mere kant. Du kan med fordel sammensætte rammens farvenuance med andre detaljer på badeværelset og derigennem skabe et stilfuldt look.
Belysning
Spejlets belysning kan reguleres mellem varmt og koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er afgørende, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du installerer produkter, der kræver el.
Funktioner
Dette spejl har en antidug-funktion. Med antidug får du en genial egenskab, der gør, at der ikke kommer dug på dit spejl, mens du bader. Antidug vil navnligt gøre en forskel på små badeværelser, hvor spejlet hurtigt bliver dugget. Vi vil gøre opmærksom på, at antidug ikke altid dækker hele spejlet, men er typisk centreret omkring midten af spejlet.Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Copenhagen Bath
Copenhagen Bath er velkendt for deres stilrene produkter, der primært er produceret i solide materialer som komposit og rustfrit stål. Copenhagen Bath har et omfattende udbud af produkter til badeværelset. Du finder eksempelvis spejle, vaske, badekar, møbler og tilbehør. Produkternes minimalistiske stringente form gør, at de fungerer med enhver badeværelsesindretning.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter










































