Copenhagen Bath Fanø Spejl Ø80 Mat Hvid
6.199,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
Kagami Endless Round Børstet Messing Spejl Ø80
| Varenummer: | 50000008 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 3-5 dage |
| Antidug: | ja |
| Belysning: | Integreret |
| Betjening: | Touch |
| Brand: | Copenhagen Bath |
| Farve: | Mat Hvid |
| Farvetemperatur: | 3200-6000K |
| Lysstyring: | ja |
| Mål: | Ø80x3,4 cm |
| RA: | 3200-6000K |
| Vendbart: | nej |
Du får her et skønt spejl fra Copenhagen Bath i dimensionen Ø80x3,4 cm.
Dette traditionelle spejl uden lys kan opsættes i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Et spejl fremtræder i de fleste tilfælde som en form for udsmykning i rummet, og rammens farvetone vil derved være et dominerende element, der kan bidrage med noget mere karakter. Du kan med fordel matche rammens nuance med andre detaljer på badeværelset og derigennem frembringe et stilsikkert udtryk.
Du kan regulere spejlets lys mellem et varmt og et koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er væsentligt, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du installerer elementer, der kræver el.
Dette traditionelle spejl uden lys kan opsættes i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Et spejl fremtræder i de fleste tilfælde som en form for udsmykning i rummet, og rammens farvetone vil derved være et dominerende element, der kan bidrage med noget mere karakter. Du kan med fordel matche rammens nuance med andre detaljer på badeværelset og derigennem frembringe et stilsikkert udtryk.
Belysning
Du kan regulere spejlets lys mellem et varmt og et koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er væsentligt, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du installerer elementer, der kræver el.
Funktioner
Dette spejl har en antidug-funktion. Med antidug-funktionen er du fri for, at dit spejl er helt dugget til, når du kommer ud af badet. Antidug vil navnligt gøre en forskel på små badeværelser, hvor spejlet hurtigt bliver dugget. Vi vil gøre opmærksom på, at antidug ikke altid dækker hele spejlet, men er oftest centreret omkring midten af spejlet.Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Copenhagen Bath
Copenhagen Bath er velkendt for deres stilrene produkter, der primært er fremstillet i hårdføre materialer som komposit og rustfrit stål. Copenhagen Bath har et stort sortiment af produkter til badeværelset. Du finder blandt andet spejle, vaske, badekar, møbler og tilbehør. Produkternes simple stringente form gør, at de matcher med enhver badeværelsesindretning.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter












































