Copenhagen Bath Fanø Spejl 100×70 Mat Hvid
5.459,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
Kagami Endless Round Børstet Messing Spejl Ø80
| Varenummer: | 50000004 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 3-5 dage |
| Antidug: | ja |
| Belysning: | Integreret |
| Betjening: | Touch |
| Brand: | Copenhagen Bath |
| Farve: | Mat Hvid |
| Farvetemperatur: | 3200-6000K |
| Lysstyring: | ja |
| Mål: | 100x70x3,4 cm |
| RA: | 3200-6000K |
| Vendbart: | nej |
Dette er et lækkert Copenhagen Bath-spejl i dimensionen 100x70x3,4 cm.
Det er et traditionelt spejl uden lys, der kan opsættes alle steder i hjemmet. Det kan også benyttes som badeværelsesspejl.
Spejlet vil tit fremstå som en form for dekoration i rummet, og farvenuancen på rammen kan dermed bidrage med noget mere personlighed. Du kan med fordel kombinere rammens farvenuance med andre produkter på badeværelset og derigennem opbygge et stilfuldt look.
Spejlets belysning kan reguleres mellem varmt og koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er essentielt, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du monterer elementer, der kræver el.
Det er et traditionelt spejl uden lys, der kan opsættes alle steder i hjemmet. Det kan også benyttes som badeværelsesspejl.
Spejlet vil tit fremstå som en form for dekoration i rummet, og farvenuancen på rammen kan dermed bidrage med noget mere personlighed. Du kan med fordel kombinere rammens farvenuance med andre produkter på badeværelset og derigennem opbygge et stilfuldt look.
Belysning
Spejlets belysning kan reguleres mellem varmt og koldt lys. Belysningen indstilles med en touch-knap.
OBS. Det er essentielt, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du monterer elementer, der kræver el.
Funktioner
Dette spejl har en antidug-funktion. Med antidug får du en genial egenskab, der sikrer, at der ikke kommer dug på dit spejl, mens du bader. På mindre badeværelser hvor et spejl hurtigt bliver dugget, vil antidug være uundværlig. Vi vil gøre opmærksom på, at antidug ikke altid dækker hele spejlet, men er normalt centreret omkring midten af spejlet.Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Copenhagen Bath
Det der kendetegner Copenhagen Bath er deres stilsikre produkter, der primært er lavet i komposit og rustfrit stål, der begge er modstandsdygtige materialer. Hos Copenhagen Bath finder du et bredt udvalg af sanitetsprodukter. Det rummer blandt andet vaske, badekar, møbler, spejle og tilbehør til badeværelset. Produkternes minimalistiske stringente form sikrer, at de passer til enhver badeværelsesindretning.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter











































