SS304 El-Håndklædetørrer 180 mm Børstet Guld
3.998,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
| Varenummer: | 40052434 |
| Lagerstatus: | På lager, Leveringstid 1-3 dage |
| Brand: | SS304 |
| Farve: | Børstet Guld PVD |
| Medfølger: | Nej - Direkte eludtag |
| Medfølger el-patron: | Nej - Direkte eludtag |
| Mål: | 180xØ22 cm |
| Mål (HxB): | 180xØ22 cm |
| Overflade: | Børstet Guld PVD |
| Serie: | SS304 Collection |
| Tilslutning: | El |
| Watt: | 29W |
Her ser du en smuk håndklædetørrer fra SS304s eftertragtede serie SS304 Collection. Den har farven Børstet Guld PVD og kommer her i dimensionen 180xØ22 cm.
Din håndklædetørrers primære funktion vil være at sørge for, at du har et dejligt varmt håndklæde, når du kommer ud af dit bad. Den understreger altså fornemmelsen af velvære og giver noget ekstra luksus på badeværelset. Håndklædetørreren kan desuden bruges som en form for udsmykning på væggen.
Håndklædetørreren vil blive et mere iøjnefaldende element, hvis dens farve står i kontrast til vægfliserne eller farven på væggen. Vælger du håndklædetørreren i samme farve som vægfliserne eller væggen, vil det derimod give et mere roligt look på badeværelset. Hvis du gerne vil opnå et mere detaljeret look på badeværelset, kan du med fordel matche håndklædetørrerens farve med eksempelvis dit badeværelsestilbehør eller dine armaturer.
Tilslutning
Du får her en håndklædetørrer fra SS304 Collection, der skal tilsluttes via el. Det er altså vigtigt, at du sikrer, at der er adgang til et strømudtag, der hvor håndklædetørreren skal monteres.
Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
SS304
Håndklædetørreren fra SS304 Collection er udviklet i det slidstærke rustfrie stål og har det samme enkle og stilfulde design som resten af serien. Håndklædetørreren er derudover særdeles alsidig når det kommer til opsætning på grund af dens udformning. Håndklædetørreren fra SS304 Collection er elektrisk, hvilket vil sige, at det kræver, at den kan kobles til et strømudtag. Med en praktisk knap i bunden af stangen, kan du let tænde og slukke for håndklædetørreren fra SS304. Når du skal vælge den håndeklædetørrer fra SS304 Collection, der fungerer med din stil, har du et sortiment af topmoderne farvetoner at vælge i mellem. Du finder for eksempel stål, sort og børstet guld. Flere af farvetonerne kommer endda med den modstandsdygtige PVD-belægning, der sikrer, at håndklædetørreren er mindre sensitiv over for skrammer.
Produkter i samme stil
Relaterede produkter









































