Strømberg Como El-Håndklædetørrer 121×60 Hvid
12.350,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 40014248 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 3-5 dage |
| Brand: | Strømberg & Fischer |
| Farve: | Blank Hvid |
| IP-klasse: | IP54 |
| Medfølger: | Ja |
| Medfølger el-patron: | ja |
| Mål: | 121x60 cm |
| Mål (HxB): | 121x60 cm |
| Overflade: | Blank Hvid |
| Serie: | Como |
| Tilslutning: | El |
| Watt: | 600W |
Du ser her en smuk Strømberg & Fischer-håndklædetørrer fra den eftertragtede Como-serie. Håndklædetørreren har dimensionen 121x60 cm og farven Blank Hvid.
Håndklædetørrerens primære funktion er, at den sørger for, at håndklædet er dejlig varmt, når du kommer ud af badet. Hvis du gerne vil have noget ekstra luksus på badeværelset og samtidig understrege fornemmelsen af velvære, er det altså ideelt med en håndklædetørrer. Håndklædetørreren kan desuden bruges som en form for udsmykning på væggen.
Hvis du lader håndklædetørrerens farve stå i kontrast til farven på vægfliserne eller væggen, bliver den et mere iøjnefaldende element i rummet. Vælger du håndklædetørreren i samme farve som vægfliserne eller væggen, vil det derimod give et mere roligt look på badeværelset. Du kan også matche håndklædetørrerens farve med eksempelvis dit badeværelsestilbehør eller dine armaturer og derigennem opnå et mere detaljeret look.
Håndklædetørreren fra Como skal tilsluttes el. Det vil sige, at der skal være adgang til et strømudtag, der hvor du monterer håndklædetørreren.
Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Strømberg & Fischer
Håndklædetørreren i Como-serien har et enestående design og findes i to forskellige modeller; en der tilkobles til el og en til centralvarme. Du kan samtidig vælge din håndeklædetørrer fra Como i enten en hvid eller en sort farve.
Produkter i samme stil
Relaterede produkter









































