Gravelli Beton Loftlampe Ø1,4×40 Grey
2 Farver
2.784,00 kr. Pr. stk
Vælg variant
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 10008482 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 10-14 dage |
| Brand: | Gravelli |
| Farve: | Grey |
| Mål: | Ø1,4x40 cm |
| Mål (HxB): | Ø1,4x40 cm |
| Mål (HxBxD): | Ø1,4x40 cm |
| Type: | Loftlampe |
Du får her en smuk loftlampe fra Gravelli. Lampen kommer her i farvenuancen grey og har størrelsen Ø1,4x40 cm.
Din loftlampe vil egentlig være en praktisk funktion på badeværelset, men den er typisk også et iøjnefaldende element i rummet og fremstår altså også som en form for dekoration i rummet. Vil du give dit badeværelse et mere sammenhængende udtryk, er det hermed suverænt at matche nuancen på lampen med andre elementer i rummet.
Din loftlampe vil egentlig være en praktisk funktion på badeværelset, men den er typisk også et iøjnefaldende element i rummet og fremstår altså også som en form for dekoration i rummet. Vil du give dit badeværelse et mere sammenhængende udtryk, er det hermed suverænt at matche nuancen på lampen med andre elementer i rummet.
Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Gravelli
Gravelli laver deres produkter i det organiske materiale beton, der navnligt er et velkendt materiale inden for byggeindustrien. Gravelli har altså været nytænkende inden for fremstilling af produkter til badeværelset. Gravelli laver blandt andet vaske og badeværelsestilbehør i beton. Alle produkterne fra Gravelli er designet med et raffineret og simpelt udtryk, der fungerer rigtig godt med den nordiske indretningsstil. Beton-lamperne fra Gravelli bidrager samtidig med at opnå et mere urbant look på badeværelset.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter





































