Copenhagen Bath Fanø spejl 80×70 Mat Hvid
4.929,00 kr. Pr. stk
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 50000003 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 3-5 dage |
| Antidug: | ja |
| Belysning: | Integreret |
| Betjening: | Touch |
| Brand: | Copenhagen Bath |
| Farve: | Mat Hvid |
| Farvetemperatur: | 3200-6000K |
| Lysstyring: | ja |
| Mål: | 80x70x3,4 cm |
| RA: | 3200-6000K |
| Vendbart: | nej |
Du har her et flot spejl fra Copenhagen Bath i målet 80x70x3,4 cm.
Dette traditionelle spejl uden lys kan opsættes i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Et spejl fremstår ofte som en slags dekoration i rummet, og rammens farve vil altså være et synligt element, der kan bidrage med noget mere kant. Hvis du gerne vil skabe et stilsikkert udtryk på badeværelset, er det oplagt at sammensætte farvetonen på rammen med andre elementer på badeværelset.
Lyset kan reguleres mellem det varme og et kolde lys. Belysningen styres med en touch-knap.
OBS. Det er afgørende, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du opsætter funktioner, der kræver el.
Dette traditionelle spejl uden lys kan opsættes i alle hjemmets rum, herunder også badeværelset.
Et spejl fremstår ofte som en slags dekoration i rummet, og rammens farve vil altså være et synligt element, der kan bidrage med noget mere kant. Hvis du gerne vil skabe et stilsikkert udtryk på badeværelset, er det oplagt at sammensætte farvetonen på rammen med andre elementer på badeværelset.
Belysning
Lyset kan reguleres mellem det varme og et kolde lys. Belysningen styres med en touch-knap.
OBS. Det er afgørende, at du undersøger forholdende på dit badeværelse, inden du opsætter funktioner, der kræver el.
Funktioner
Dette spejl har en antidug-funktion. Med antidug får du en smart funktion, der sikrer, at der ikke kommer dug på dit spejl, mens du bader. Det kan især være fordel på mindre badeværelser, hvor spejlet hurtigt dugger til. Vi vil gøre opmærksom på, at antidug ikke altid dækker hele spejlet, men er oftest centreret omkring midten af spejlet.Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Copenhagen Bath
Copenhagen Bath er anerkendt for deres stilrene produkter, der primært er skabt i slidstærke materialer som komposit og rustfrit stål. Copenhagen Bath har et omfattende udvalg af produkter til badeværelset. Du finder blandt andet spejle, vaske, badekar, møbler og tilbehør. Produkterne har et stringent og minimalistisk design, der sikrer, at de kan benyttes på ethvert badeværelse.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter










































