Gravelli Beton Loftlampe Ø5,4×7,3 Grey
4 Forskellige mål
1.234,00 kr. Pr. stk
Vælg variant
Passer perfekt med
Natursten Verde Guatamala 6,5x40 Mat Sildeben
| Varenummer: | 10008488 |
| Lagerstatus: | Bestillingsvare, Leveringstid 10-14 dage |
| Brand: | Gravelli |
| Farve: | Grey |
| Mål: | Ø5,4x7,3 cm |
| Mål (HxB): | Ø5,4x7,3 cm |
| Mål (HxBxD): | Ø5,4x7,3 cm |
| Type: | Loftlampe |
Du har her en fin loftlampe fra Gravelli. Lampen kommer her i farvetonen grey og har målet Ø5,4x7,3 cm.
Din loftlampe vil grundlæggende være en praktisk funktion på badeværelset, men den kan også bruges som en slags udsmykning, da det også ofte er et bemærkelsesværdigt element i rummet. Vil du give dit badeværelse et mere sammenhængende udtryk, er det hermed genialt at matche farvetonen på lampen med andre funktioner i rummet.
Din loftlampe vil grundlæggende være en praktisk funktion på badeværelset, men den kan også bruges som en slags udsmykning, da det også ofte er et bemærkelsesværdigt element i rummet. Vil du give dit badeværelse et mere sammenhængende udtryk, er det hermed genialt at matche farvetonen på lampen med andre funktioner i rummet.
Fragttillæg
Såfremt dine fliser ikke er på lager eller overstiger mængden af det vi har på lager, så kommer der et fragttillæg på din ordre.
Fragttillægget lyder på henholdsvis:
- 1490,- inkl. moms for fliser
Forvent minimum 14-21 dages leveringstid på varer vi ikke har på lager.
Hurtig og nem levering
4.5 stjerne på Google
Problemfri levering og retur
Gravelli
Gravelli har været banebrydende inden for produktion af produkter til badeværelset, idet de skaber deres produkter i beton, der er naturligt materiale, der særligt er velkendt for at blive anvendt inden for byggeindustrien. Der bliver blandt andet fremstillet tilbehør til badeværelset og vaske i beton hos Gravelli. Produkterne fra Gravelli harmonerer rigtig godt med den nordiske indretningsstil, da de er udformet med et raffineret og simpelt udtryk. Beton-lamperne fra Gravelli bidrager herudover med at opnå et mere rustikt look på badeværelset.
Se brandet
Produkter i samme stil
Relaterede produkter





































